Litery tłoczone 3D

Technologia tłoczenia pozwala na wykonanie całej widocznej części litery lub znaku z jednego kawałka materiału (jedynie zakrycie tylnej części jest wykonywane osobno), dzięki temu nie są widoczne żadne łączenia lica oraz boków. Litery mogą być z podświetleniem wewnętrznym, oraz z soczewkami diod LED na zewnątrz.

Soczewki diod LED wychodzące na zewnątrz reklamy dają bardziej agresywny efekt i świecenie jest widoczne nawet w pełnym słońcu, na noc zaś poziom jasności jest automatycznie zmniejszany aby nie oślepiać przechodniów i kierowców i zapewnić czytelność.

Podświetlenie wewnętrzne daje delikatniejszy efekt i świeci się cała powierzchnia reklamy. Rozproszone światło pozwala na mieszanie barw i stosowanie diod LED RGB, jednak efekty świetlne są nie widoczne za dnia. Takie wykonanie sprawdzi się w szczególności w centrach dużych miast gdzie często występują zakazy stosowania reklam z odkrytymi diodami LED.

Dodatkowo w napisach można zastosować sterowanie typu MultiRGB dzięki możemy tworzyć dowolne efekty świetlne, od prostego pulsowania po zmianę barwy światła każdej litery niezależnie. Sterowanie tego typu umożliwia również synchronizację napisów z pozostałymi elementami świetlnymi oznakowania firmy.